Tapybos pamokos su Fausta

TAPYBOS PAMOKOS BOHEMIŠKAI
TAPYBOS PAMOKOS SUAUGUSIESIEMS
Vyrai ir moterys, kviečiame jus pavakaroti su arbatos puodeliu ir teptuku visiškoje bohemoje!
Jei esi perfekcionistinis švaros ir estetikos mėgėjas, tai tikriausiai nėra tau tinkamas užsiėmimas.
Tačiau, jei mėgsti šilumą sklindanačią nuo buržuikos, gurkšnoti arbatą ir pliurpti su šalia esančiu arba pabūti tyloje ir susikaupti tapybai, jei patinka paleisti akis užsiganyti ir žvalgytis į milijonus sendaikčių aplinkui ir gal kur nutrupėjusias sienas ar vėjelio dvelksmą - tai tu čia tikrai laukiamas. Visa tai sukuria to išsiilgto paprastumo ir tyrumo bohemijos derinį, kuriame mes ir tapysime!
Buvęs valgyklos pastatas renovuojamas, bet tikrai neprapulsime! Šaltukas negąsdina(yra jau krosnelė, bet šiltesnes kojines galite užsidėti), juk tame ir tikroji bohemija! Aplink vien gamta ir jokio miesto šurmulio. Nebus čia nei auksu tviskančių sienų, nei tobulo interjero, bet tapyba ir yra ne apie išorę, o apie vidų ir prasmę. Kad ir prie žvakės šviesos pamatyti kito akis...
*
Jei nesi niekad tapęs, tai tikrai ne bėda! Nenutuoki nieko apie tapybą, o gal bandei, bet nepatiko. Viskam suteik antrą progą ir viltį. Tokių žmonių ir laukiame! Svarbiausia noras išmokti, o gal net ne išmokti, o tiesiog pabūti, tapyti ir pajausti, ką tai reiškia. Tai tik pradžia naujoje vietoje, tad pirmieji mokiniai bus ypač mylimi ????
*
Susikurkime tokią tapybos šeimą, kur būtų galima pabėgti vakarais ir sušildyti savo vidų, paleidžiant visas emocijas ant popieriaus ar ant drobės.
*
KAINA:
12€ (jei priemones atsinešate)
20€ (jei priemonės mūsų) (drobės į kainą neiskaičiuotos(tik popierius) nes drobių per didelė įvairovė, kad išrinkti jums norimiausią formatą, tad jei norite tapyti iškart ant drobės, atsineškite ją)
(pirmas kartas - vienkartinis mokestis, vėliau manau taikysime mėnesinį mokestį)
PRIEMONĖS:
*reikia atsinešti akrilo (tinka ir guašas, tačiau akrilas, kai išdžiūsta nekeičia spalvos, o guašas išblanksta),
*teptukų (bent kelis - mažutėlį, vidutinį ir didesnį arba tiesiog bet kokius),
*indelį vandeniui (stiklainiai labai tinkami)
*paletė (ar užsilikusi kokia vienkartinė lėkštė)
*a3 akvarelinio popieriaus (storesnis čia toks), o jei norite iškart pradėti nuo paveikslo, galite ir drobę atsinešti (jysk visai geros)
*skudurėlį teptukui nuvalyti (tinka ir tuolet. pop.)
*lipnios juostos ar spaustukų prisiklijuoti lapui prie lentos
*pieštuką ir trintuką
*jei norite, galite atsinešti vyno pagurkšnoti (arbatos duosime)

UŽSIĖMIMO TRUKMĖ: 2val.
UŽDUOTYS: Kadangi kursas planuojamas ne vieno užsiėmimo, tad šios užduotys į ateitį, kiekvienam savo tempu. Pradėsime nuo spalvų suvokimo, jų maišymo, mokysimės šiltas ir šaltas, monochromines spalvas, jų tonus, tapysime natiurmortus ar paveikslų kopijas, o gal sugalvosime kokių ekspresyvių užduočių. Kiekvienas galės tapyti tai, ką nori, ar tai bus pasirinktos individualios užduotys ar bendros. Pamokos struktūra pagrįsta diskusijos pagrindu, kai tapote, kalbamės, parodome kaip geriau galima padaryti, viską pereiti pačiam ir suvokti žodžius praktikoje, o ne "mokytoja rodo ant lentos ir visi daro tą patį'' principu. Įdiegsim Jūsų protui savybę - mąstyti laisvai tapyboje ir kaip išreikšti emociją. O gal tiesiog norėsi ką nusitapyti šventėms.

MOKYTOJA: Fausta - baigusi Vilniaus Dailės Akademijos studijas architektė, tačiau laikui bėgant vis daugiau ir daugiau laiko skyrė tapybai. Šiuo metu dirba tapybos mokytoja.

BŪTINA REGISTRACIJA (telefonu)
Užsiėmimai vyks: Lizdeikos g., Antikvaro dvaro patalpose
(važiuojant Lizdeikos g. nuo tilto pusės, pravažiavus po dešine puse Rukeliškių g., bet neprivažiavus stotelės, po dešine puse bus raudoni vartais - pro juos ir pakliūsite pas mus)
Laikas: 18:00-20:00val. ketvirtadieniais (pirmasis užsiėmimas gruodžio 3d.)
Kontaktinis asmuo: Fausta 862081810
Jei turite kokių klausimų dėl priemonių ar kitko - skambtelkit, būkit atsipalaidavę ????

*Dėl karantino neaiškumų, kolkas renkame tik leidžiamą 5 žmonių grupelę

Renginio rengėjai pasilieką teisę renginį atšaukti, iškilus nenumatytoms aplinkybėms 
15.00€